Sztuczne rzęsy Ardell

Ardell

Jeżeli przyjrzeć się nieco bliżej różnego rodzajuu dyskusjom, jakie toczą się na forach internetowych, można dojść do przekonania, że sztuczne rzęsy nadal są tematem kontrowersyjnym. Dlaczego? Zapewne odpowiedź na to pytanie tkwi w fakcie, że, według obiegowego przekonania, stosowanie sztucznych rzęs to wyjątkowo „inwazyjna” metoda stylizacji swojego wizerunku, niemal tak inwazyjna, jak operacje plastyczne twarzy lub implanty biustu. W rzeczywistości jednak, trudno wskazać jakąś istotną różnicę pomiędzy sztucznymi rzęsami a standardowym makijażem. Co więcej, jeżeli już wziąć ten problem „pod lupę”, można dojść do wniosku, że stosowanie sztucznych rzęs jest rozwiązaniem o wiele lepszym i bardziej komfortowym, niż codzienny, żmudny makijaż oczu. Słowem klucz od którego należy tutaj zacząć jest Ardell.

 

Sztuczne rzęsy marki Ardell

Ardell to marka, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji sztucznych rzęs oraz kosmetyków związanych z tą dziedziną, a więc na przykład klei do rzęs. Według popularnego w Polsce przekonania, sztuczne paski rzęs sprawiają, że twarz wygląda wulgarnie a same sztuczne rzęsy mogą dobrze komponować się jedynie z tipsami i opalenizną z solarium.

Wystarczy jednak odwiedzić witrynę internetową Ardell (patrz tutaj), aby przekonać się, że tego rodzaju przeświadczenie jest jak najzupełniej błędne. W ofercie Ardell znajdziemy wiele różnych produktów dedykowanych na różne okazje oraz pod różne typy urody. Sztuczne rzęsy przeznaczone do codziennego stosowania zapewnią subtelne podkreślenie oczu. Na inne okazje możemy użyć produktów o bardziej wyrazistym wyglądzie. Warto wspomnieć również o tym, że marka Ardell jest jednym ze światowych liderów branży sztucznych rzęs. Same produkty pochodzące od tej firmy są stosowane przez najlepszych wizażystów i stylistów na świecie. Można nawet stwierdzić, że stosowanie sztucznych rzęs jest obecnie już niemal standardem w przypadku gwiazd Hollywood).

 

Ile to kosztuje?

Wbrew pozorom, zakup pełnego zestawu do stylizacji rzęs wcale nie nadszarpnie naszego portfela (nawet jeżeli nie jest on przesadnie zasobny). Kwota maksymalnie 30 złotych to koszt, w jakim bez problemu powinniśmy się zmieścić. Najpopularniejszym zestawem sztucznych rzęs jest Ardell DUO Deluxe 120 Demi. Możesz go kupić np. tutaj.