Pędzle Hakuro- syntetyczne, czy naturalne?

hakuro

Pędzle Hakuro

 

Pędzle Hakuro zyskały wiele zwolenniczek. Pędzle do makijażu powinny charakteryzować się włosiem, które idealnie rozprowadza produkt po twarzy. Każda kobieta wie, jak trudne jest nałożenie idealnej warstwy podkładu bez smug i zacieków. Pędzle do makijażu Hakuro to najchętniej kupowane produkty na rynku (przeczytaj więcej tutaj). Do zakupu zachęca wysoka jakość ich wykonania i atrakcyjna cena. Zarówno początkująca makijażystka, jak i ekspertka powinna zastanowić się nad zakupem całego zestawu, aby ułatwić sobie codzienną pracę. Warto zakupić pędzle wykonane z włosia syntetycznego, czy naturalnego?

Pędzle wykonane z włosia naturalnego

 

To pędzle, które mają stosunkowo wyższą cenę. Włosie jest delikatne i miękkie, jednak wiele osób rezygnuje z zakupu ze względu na fakt cierpienia zwierzęcia, z którego został wykonany produkt. Pędzle takie są ekskluzywne i drogie, jednak nie zawsze jakość włosia idzie w parze z jakością nakładania podkładu na twarz. Po czym poznać, że pędzel został wykonany z włosia naturalnego? Wystarczy spojrzeć na włos i sprawdzić, czy wraz z wysokością, jego struktura się zwęża. Jeżeli najwyższa partia włosia jest cieńsza, niż dolna, wówczas możemy być pewne, iż pędzel został wykonany z włosia prawdziwego.

 

Pędzle wykonane z włosia syntetycznego

 

Pędzle wykonane z włosia syntetycznego są świetną alternatywą naturalnego tworzywa. Na stronie Puderek.com.pl możemy znaleźć ogromną gamę produktów Hakuro. Bestsellerami jest bez wątpienia pędzel do nakładania podkładu Hakuro H50 klik i pędzel do nakładania pudru, różu i bronzeraczyli Hakuro H55 klik. Marka Hakuro dba o najwyższą jakość wykonania swoich pędzli w trosce o dobro zwierząt, wykonując swoje pędzle z najwyższej jakości włosia syntetycznego. Jest ono równie miękkie i nie ma tendencji do wypadania. Warto więc zastanowić się nad zakupem pędzla, który nie tylko nie jest drogi, ale również, który został wykonany z dobrej jakości tworzywa. To zapewni nam gwarancję długowieczności pędzla. To również świetny pomysł na prezent dla młodej dziewczyny, która interesuje się makijażem. Prawie każda drogeria internetowa ma je w swojej ofercie.