Jak utrwalić makijaż produktami marki Catrice?

catrice-utwalanie-makijażu

Problemem większości kobiet jest to, że podkład nie utrzymuje się na twarzy zbyt długo. Wytarcia, plamy i niedoskonałości to efekt wysokich temperatur, potu lub po prostu słabego utrwalenia całości makijażu. Jak utrwalić makijaż produktami Catrice i cieszyć się nienagannym makijażem całą uroczystość?

Puder transparentny od Catrice

Odpowiedni puder to podstawa każdego udanego makijażu. Podkład musi być również dobrej jakości, jednak to wierzchnia warstwa decyduje o tym, czy z makijażu nie zrobi się tak zwana maska lub ciasto. Kobiety używają pudru niestety nieumiejętnie, lokalizując go w nieokreślonych miejscach tylko po to, aby się na nich znalazł. Najważniejsze jest zmatowienie T twarzy. To okolice czoła, nosa i brody. Policzki nie mają aż takiej tendencji do przetłuszczania. Każda kobieta powinna wiedzieć, jak prawidłowo pudruje się twarz. Świetny puder renomowanej marki Catrice dostępny jest tutaj klik. Puder ten jest transparentny, dlatego dopasowuje się do większości odcieni karnacji. Dodatkowo jest wodoodporny, dlatego niegroźny mu pot, ani deszcz. Makijaż pod taką warstwą pudru będzie bezpieczny.

Baza pod cienie

Cienie również mogą się rozetrzeć, jeżeli nie zastosujemy wcześniej żadnej bazy zabezpieczającej. Łzy, tarcie oczy, czy deszcz, może sprawić, że cały makijaż będzie wyglądał bardzo źle. Warto więc zastosować bazę, która utrzyma cienie w miejscu i sprawi, że będą znacznie bardziej długotrwałe. Takim produktem bez wątpienia jest baza pod cienie Catrice klik. Tani i bardzo dobry, każda kobieta powinna mieć ten produkt w swojej kosmetyczce.

Kosmetyki marki Catrice znane są przede wszystkim z niesamowitej pigmentacji i jakości proponowanych produktów. Kobiety od lat doceniają jakość tych produktów. Warto pamiętać, że odpowiednie zabezpieczenie makijażu jest najważniejsze. Dzięki niemu makijaż nie spłynie i przez cały czas będzie wyglądał dobrze.

Drogeria internetowa Puderek.com.pl proponuje swoim klientom i klientkom bogatą gamę asortymentu. Klienci mogą wybierać spośród wielu produktów tej marki. Warto zapoznać się z asortymentem nieco bliżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *