Babuszka Agafia przeciw wypadaniu włosów

babuszka agafia-2017

Wypadanie włosów to problem, z którym boryka się co roku kilka tysięcy kobiet i mężczyzn. Powodem takiego stanu rzeczy może być złe odżywianie, przebyte albo ukryte choroby, nadmierny stres albo nadmierne odchudzanie. Jednak bardzo ważną kwestią, na którą nie zwracaliśmy do tej pory uwagi, a która może być przyczyną wypadania włosów, jest źle dobrana pielęgnacja skóry głowy i samych włosów. W takich wypadkach najlepiej odstawić na bok syntetyczne środki, których używaliśmy dotychczas. I zanim sięgniemy po radykalne środki, takie jak tabletki czy specjalistyczne kuracje. Warto najpierw sięgnąć po to, o oferuje nam natura, czyli wszystkie szampony, maski i odżywki oparte na ziołowych, naturalnych recepturach.

 

Rosyjskie kosmetyki

 

Niewątpliwie warta polecenia serią w takich przypadkach jest cała seria rosyjskich kosmetyków Babuszka Agafia, która od jakiegoś czasu jest dostępna na naszym rynku (kliknij tutaj). Kosmetyki do pielęgnacji z serii Babuszki Agafii zawierają substancje oparte na naturalnych, syberyjskich ekstraktach. W tym olejach i maceratach z ziół, rzadkich roślin i innych składnikach naturalnych. Na co warto zwrócić uwagę, to brak w ich składzie takich substancji jak SLS, PEG, silikony, które wcale nie działają na włosy tak dobroczynnie, jak mogłoby się wydawać.

 

Babuszka Agafia Łopianowy szampon na porost włosów

 

Silikony jedynie maskują problem, ale go nie eliminują. Ponadto nie uświadczymy tutaj parabenów, konserwantów, barwników i składników pochodzących z przerobu ropy naftowej. Babuszka Agafia ma w swojej ofercie wiele szamponów na różnorakie problemy, ale najlepszym z nich jest łopianowy szampon stymulujący wzrost włosów (kliknij tutaj).

Szampon nr 3 na łopianowym propolisie przeciw wypadaniu włosów ma naturalny skład, a także niezwykle poręczną i estetyczną butelkę. Za całe opakowanie (550 ml) zapłacimy niecałe dziesięć złotych. Osoby regularnie go stosujące są bardzo zadowolone i często wspominają, że po jego użyciu nie doświadczały irytującego swędzenia skóry głowy. Szampon został wzbogacony naturalnym ekstraktem z mydlnicy lekarskiej, który jest naturalnym środkiem pieniącym, a więc nie powinniśmy oczekiwać nieziemskiej piany, do której zdołały przyzwyczaić nas inne szampony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *